RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Współpraca z Mała Fabryczka

 

Jaki jest nasz cel?

         

* Naszym celem jest umożliwienie prezentacji produktów osobom, które mają talent do tworzenia wspaniałego rękodzieła.
* Skupiamy małe rodzinne firmy, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz osoby, które sprzedają na podstawie działalności nierejestrowanej.
* Nie zgadzamy się na przyjęcie do grona naszych Sprzedawców kilkuosobowych firm. Chociaż serwis mógłby wtedy przynosić większe zyski, to małe firmy zginęłyby wśród większych, a w przyszłości przestałby to być serwis z rękodziełem.
* Każdy Producent, który jest przez nas dopuszczany do prezentacji swoich prac jest wcześniej weryfikowany.
* „Wyjątkowe produkty od małych firm wyłącznie z Polski” nie jest tylko napisem reklamowym. Jest to cały sens istnienia naszego serwisu. Po to został stworzony i cały czas w tym kierunku się rozwija.

 

 

Za co pobieramy opłaty?


* Nie pobieramy żadnych opłat za prezentację produktów.

 

 

Co zapewniamy naszym Artystom?

* Możliwość prezentacji produktów i swojego profilu przez nasz serwis.
* Promocję marek i produktów naszych Producentów.
* Zapewniamy również naszym Sprzedawcom regulamin, politykę prywatności oraz wszystko to co jest potrzebne do spełnienia obowiązku informacyjnego. Wystarczy zarejestrować się i podać swoje dane lub dane swojej firmy.

 

Jeżeli sam(a) projektujesz, produkujesz i chcesz to sprzedawać zapraszamy do współpracy. Należy założyć konto Producenta, przygotować stronę swojego sklepu, wystawić 10 ofert i poinformować nas wysyłając wiadomość na nasz adres [email protected]

 

 

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^