RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

O nas

Nasz serwis skupia polskich producentów zajmujących się rękodziełem.

Nasi producenci to bardzo małe firmy, zazwyczaj jednoosobowe lub też osoby prywatne, które mają wielki talent do tworzenia wspaniałych rzeczy. Wszystko realizują sami w bardzo małych ilościach, gdyż większość wykonują ręcznie i nie są w stanie wytworzyć więcej.

Nasi obserwatorzy z kolei to osoby, które uwielbiają rękodzieło i potrafią docenić talent i wysiłek tych, którzy to tworzą. Miłość do takich produktów ma specyficzny charakter, dlatego niektórzy nie potrafią się temu oprzeć. My też nie. Takie produkty są po prostu piękne i co bardzo ważne – niepowtarzalne. Używamy określenie "producent" tylko ze względów formalnych. Tak naprawdę nasi producenci to artyści, bo jak inaczej nazwać osoby, które potrafią stworzyć w głowie wizję czegoś, co potem wcielają w życie i jest to tak niezwykłe.

To co my chcemy Wam zapewnić to oglądanie produktów rzeczywiście pochodzących od polskich producentów rękodzieła. Przed dopuszczeniem do prezentacji produktów w naszym serwisie zawsze weryfikujemy kim są producenci – często sami ich wyszukujemy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu.

Pozdrawiamy

Zespół Mała Fabryczka

 

 

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^