RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

O nas

Nasz serwis skupia polskich producentów zajmujących się rękodziełem.

Nasi producenci to bardzo małe firmy, zazwyczaj jednoosobowe lub też osoby prywatne, które mają wielki talent do tworzenia wspaniałych rzeczy. Wszystko realizują sami w bardzo małych ilościach, gdyż większość wykonują ręcznie i nie są w stanie wytworzyć więcej.

Nasi klienci z kolei to osoby, które uwielbiają rękodzieło i potrafią docenić talent i wysiłek tych, którzy to tworzą. Miłość do takich produktów ma specyficzny charakter, dlatego niektórzy nie potrafią się temu oprzeć. My też nie. Takie produkty są po prostu piękne i co bardzo ważne – niepowtarzalne. Używamy określenie "producent" tylko ze względów formalnych. Tak naprawdę nasi producenci to artyści, bo jak inaczej nazwać osoby, które potrafią stworzyć w głowie wizję czegoś, co potem wcielają w życie i jest to tak niezwykłe.

Oczywiście Wam jako naszym klientom zapewniamy bezpieczeństwo zakupów. Prosimy nie martwić się przed dokonaniem zakupów na naszym serwisie i nie stawiać sobie pytań typu: „Co będzie jak zapłacę a produkt nie zostanie wysłany i pieniądze przepadną?”. Działamy zgodnie z prawem i taka sytuacja nie może mieć miejsca. Albo otrzymacie Państwo towar, albo zwrot pieniędzy. Tak działają wszystkie serwisy. My chcemy trochę zwiększyć bezpieczeństwo Waszych zakupów, ale nie od strony prawnej – tu się nie da już za wiele zrobić. Konsument ma swoje prawa i tyle.

To co my chcemy Wam zapewnić to zakupy produktów rzeczywiście pochodzących od polskich producentów rękodzieła. Przed dopuszczeniem do sprzedaży zawsze weryfikujemy kim są producenci – w większości sami ich wyszukujemy. Dbamy o to, by nie dopuścić do sytuacji, gdy nasz klient dokonuje zakupu rzeczy wyprodukowanej przez kilkuosobową firmę lub sprowadzonej spoza granic naszego kraju.

Serdecznie zapraszamy do zakupów w naszym serwisie.

 

Możecie skontaktować się z nami wysyłając wiadomość na nasz adres email

 

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów

Zespół Mała Fabryczka

 

 

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Jakie wybrać podziękowania dla gości komunijnych Jakie wybrać podziękowania dla gości komunijnych
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^