RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

ZOSIA SAMOSIA

ZOSIA SAMOSIA

Zachwyca mnie piękno natury i z natury czerpię inspirację. Rysuję, maluję, również na tkaninach... Mój styl charakteryzuje się ręcznymi technikami jak profesjonalne, ekologiczne farby, ołówek, tusz... Na moich wyrobach nie znajdziecie druku. Wszystkie motywy są malowane ręcznie. Tkaniny których używam do tworzenia moich poszewek, obrusów, bieżników, woreczków też są naturalne - len, bawełna. Każda rzecz jest osobliwa i niebanalna. Mam nadzieję, że moje produkty przypadną Wam do gustu i będą cieszyć i zdobić Wasze Domy. Wyroby wykonane są solidnie, z dużą dbałością o szczegóły wykończenia. Dają gwarancję długotrwałego, w niezmiennej formie i wygodnego użytkowania. 

Pokaż na stronie:

Krzysztof K.

(dodano: 27.03.2019)

Udana transakcja. Bardzo sympatyczna Pani. Wyroby rzeczywiście dopracowane do perfekcji i... cieszą oko :-) Polecam.

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^