RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

wDREWNOidę

wDREWNOidę
Siemanko!
Tutaj Kasia&Mateusz, jesteśmy parą, która uwielbia bliskość natury, stąd pomysł, by zacząć tworzyć naszą eko biżuterię i zegary. Jesteśmy totalnie zafiksowani na punkcie drewna,jego znaczenia i siły, którą możemy z niego czerpać. Dzięki swojej ręcznej pracy wydobywamy z natury to, co najpiękniejsze. Używamy tylko naturalnego oleju z lnu, aby zabezpieczyć drewno.
Wszystkie rzeczy wykonane przez nas pochodzą z odzysku, połamanych gałęzi, starych desek i mebli – żadne drzewo nie ucierpiało i nie ucierpi
Robimy kolczyki z brzozy, sosny, dębu, modrzewia, buka i wielu innych. Używamy również żywicy epoksydowej.
 
Jesteśmy młodzi, pełni super pomysłów i dzięki temu chcemy się cały czas rozwijać, robić naturalną w 100% ręcznie robioną biżuterię, żeby by dać Wam namiastkę natury blisko was.
Jeśli nie mamy tego czego oczekujecie w naszej ofercie, prosimy o kontakt. Jesteśmy dla was zrobić każdą kombinację - długość,szerokość, kolor, rodzaj bigla..
My wDREWNOidziemy, a Wy?
100% hand made
Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^