RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Ursa

Ursa

Uwielbiam wszystko co piękne. Robótkami, a szczególnie szydełkowaniem zajmuję się od dziecięcych lat. Stale jednak doskonalę swój warsztat i poznaję nowe techniki. Robótki ręczne to moja pasja, hobby i uzależnienie. Prace wykonuję z dobrych jakościowo surowców i dopracowuję każdy szczegół. To co robię, robię ze starannością i dokładnością. Prace są estetycznie wykonane. Mam nadzieję, że moje robótki spełnią oczekiwania nabywców i będą  cieszyć oko przez wiele lat. Tu znajdziesz nie tylko szydełkowane serwetki, ale również biżuterię i wiele innych dodatków. Zapraszam i życzę udanych zakupów. Przyjmuję indywidualne zamówienia.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^