RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Unikaty Małgorzaty

Unikaty Małgorzaty

Rękodzielniczka, miłośniczka kotów, piękna i niecodziennego stylu. Znudzona korporacją Koordynatorka Obsługi Klienta, zmotywowana przez okoliczności swojej egzystencji do podjęcia życiowej decyzji o Własnej Działalności Gospodarczej. Oto Małgorzata, czyli ja.

Kocham rzeczy wyjątkowe, a jeszcze bardziej kocham, kiedy moi Klienci, biorąc po raz pierwszy w swe dłonie zakupiony przedmiot, przytulają go do siebie z zachwytem („bo na tym plecaku jest dokładnie taki kot, o jakim zawsze marzyłam!”). Moje serce napełnia się wtedy szczęściem i wiarą - że to, co robię, ma sens.

Przedstawiane wyroby są bardzo różnorodne, wszystkie jednak cechuje unikatowość, wysoka jakość i ręczne wykonanie na najwyższym poziomie.

Dzianiny, które tworzę, obdarzają miękkością, naturalnością, użytkowością oraz niecodzienną kolorystyką i wzornictwem. Wysokiej jakości włóczki, często ręcznie farbowane na najpiękniejsze kolory świata, to uczta nie tylko dla oka, ale też dla zmysłu dotyku. Przekonaj się, że wełna to nie tylko ta szorstka i gryząca wersja, którą większość z nas źle wspomina z dzieciństwa!

Akcesoria i dodatki - torebki, plecaki, etui, breloki, podkładki, pufy, poduszki - są wykonywane przeze mnie różnymi technikami i w różnych stylach. Wszystkie je łączy jednak niepowtarzalność. Każdy egzemplarz jest bowiem jedyny, a dzięki temu, że powstał wg mojego projektu, możesz mieć pewność, że drugi taki nie istnieje.

Unikatowe maskotki z kolei powstają z recyklingu niepotrzebnych tkanin. A dzięki temu, że wszystkie elementy są naszywane (a nie klejone!), pluszaki mogą być dla dzieci nie tylko towarzyszami zabaw, ale również idealnymi kompanami do snu. Pięknie prezentują się też jako poduchy na fotelach i sofach.

Ale ale! Unikaty Małgorzaty to tylko w połowie Sklep z Gotowymi Wyrobami. Druga połowa to Usługi Spełniania Marzeń! Wykonuję bowiem przedmioty na specjalne zamówienie, przekładając pomysły moich Klientów na namacalne efekty. I Ty możesz zamówić to, o czym marzysz

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^