RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Tektolya

Tektolya

Tektolya to pracownia artystyczna, zajmująca się wyrobem hand-made nowoczesnych lamp i designerskich dodatków wnętrzarskich z tektury falistej i sklejki liściastej. Każdy etap powstawania naszych wyrobów opiera się na pracy ręcznej, zawsze przy zachowaniu szczególnej staranności. Dzięki temu wszystkie nasze produkty zachowują najwyższą jakość, są wyjątkowe i niepowtarzalne. Tektolya to również ekologia. Głównym surowcem wykorzystywanym w produktach jest pozyskiwana w wyniku recyklingu tektura falista. Nasz dostawca sklejki posiada certyfikat FSC, co daje gwarancję pozyskania drewna w sposób odpowiedzialny i zrównoważony. Do sklejania poszczególnych elementów wykorzystujemy klej pozbawiony formaldehydu, a nasze farby i lakiery posiadają znikomą zawartość LZO. Robimy co w naszej mocy aby produkcja jak i oferowany przez naszą pracownię produkt był ekologiczny, użytkowanie długotrwałe i bezpieczne, a późniejsza ewentualna utylizacja przyjazna środowisku.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^