RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Slow Silver Jewelry

Slow Silver Jewelry

Z początku tworzenie biżuterii było wyłącznie moim hobby. Z czasem przerodziło się ono w pasję, której w tej chwili poświęcam większość swojego czasu. W projektowaniu skupiam się zawsze na połączeniu estetyki i wygody. Chciałbym, żeby moja biżuteria mogła być noszona na co dzień, a nie tylko przy szczególnych okazjach. Żeby była czymś cennym, co jednocześnie można mieć zawsze przy sobie. Bardzo często wybieram proste formy, których głównym zadaniem jest podkreślenie piękna naturalnych kamieni. Pracuję głównie w srebrze, ale wykonuję również biżuterię ze złota i mokume gane. Bardzo lubię przyjmować zamówienia na spersonalizowaną biżuterię i przemieniać biżuteryjne marzenia w realne przedmioty. Jeśli chcesz o coś zapytać, lub szukasz kogoś, kto zrealizuje Twój pomysł na biżuterię, zapraszam do kontaktu - jestem do Twojej dyspozycji :)

Pokaż na stronie:

Agnieszka B.

(dodano: 04.10.2018)

Prześliczny pierścionek, wykonany bardzo starannie. Miły kontakt z Twórcą. Polecam!

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^