RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

SKARBY

SKARBY

Jak się tu znalazłam?

Kiedy zastanawiałam się co zrobić z torbami pełnych ścinek różnych materiałów wpadłam na pomysł szycia ubranek dla lalek. Mały skrawek materiału to małe ubranko, więc czemu nie? Przede wszystkim mogłam je sama zaprojektować, sama uszyć i podzielić się tym z innymi. Właśnie to sprawiało i wciąż sprawia mi ogromną radość.

Bardzo entuzjastycznie podchodziłam do każdego pomysłu i z dbałością o każdy szczegół.

Przy projektowaniu często myślałam o tym co sama chciałabym ubrać, co lubię, ale myślałam również o tym co może spodobać się innym. Lubię bawić się kolorami, łączyć je ze sobą. Kolekcja moich ubranek kreowana jest na styl sportowy, luźny i z charakterem.
 
Moja wyobraźnia wciąż się rozwija i mam wrażenie jakby nigdy nie miało mi zabraknąć pomysłu i energii na realizację swoich marzeń.
 
Aneta Maciuga
Gaby MiniFashion
Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^