RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

ScrapArtGallery

ScrapArtGallery

Z zamiłowania do papierowych cudów powstało atelier ScrapArtGallery.

To wyjątkowe miejsce, w zaciszu którego powstają projekty oryginalnych i niepowtarzalnych kartek okolicznościowych pozwalających na dłużej zachować magię najpiękniejszych chwil.
 
Moje artystyczne projekty są efektem wielogodzinnej i żmudnej pracy. Kartki, pudełeczka i wszystkie kwiatki wykonywane są przeze mnie od podstaw całkowicie ręcznie. Do twórczej pracy używam wysokiej jakości materiałów. 

Z pasją, od serca, najwyższą starannością i dbałością o każdy detal staram się tworzyć tak, aby produkty moje były wyjątkowe i dawały radość obdarowanej osobie.

Efekty mojej twórczej pracy spotkały się z uznaniem i zadowoleniem wielu klientów.

Oferowane przeze mnie produktu rękodzielnicze mają okazję stać się nieszablonowymi upominkami,  utrwalającymi wzruszające, ważne okazje i chwile naszych najbliższych - na przykład dzięki wyjątkowemu prezentowi, który powstanie specjalnie z myślą o nich.


Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^