RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

saidie

saidie

saidieART to biżuteria modowa tworzona w pojedynczych egzemplarzach lub krótkich seriach, skierowana do pewnych siebie kobiet lubiących się wyróżniać, lubiących piękno i niepowtarzalność. Do moich prac używam produktów najwyższej jakości: naturalne minerały, kamienie szlachetne, stal szlachetną - chirurgiczną, skórę, srebro.

Stal szlachetna to idealny materiał dla alergików - nie zawiera niklu, który bardzo często powoduje uczulenia. Nie ma w sobie również srebra, na które coraz więcej osób reaguje podrażnieniami skóry. Stal szlachetna to inaczej stal chirurgiczna – jest więc idealna dla osób mających problemy ze zdrowiem skóry. Nie śniedzieje oraz nie rdzewieje co znacząco podnosi jej walory i zapobiega przenoszeniu zanieczyszczeń. Nie wymaga również specjalnej pielęgnacji. Jest twardsza od srebra oraz pięknie się prezentuje.

WSZYSTKIE MOJE PROJEKTY SĄ AUTORSKIE ZAKAZ KOPIOWANIA

 

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^