RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

papierowe 7 cudów

papierowe 7 cudów

Cześć, jestem Karolina i pod marką "papierowe 7 cudów" tworzę małe arcydzieła, na każdą okazję. W asortymencie pojawiają się głównie kartki okolicznościowe w formie tradycyjnej (kwadratowe) jak i mało spotykanej - exploding box, niekończąca się kartka, pop-up, mini albumy. Wybór jest naprawdę duży, więc jest w czym wybierać!

Każdą realizację wykonuję samodzielnie, na specjalnych maszynach i drukarkach. "Papierowe 7 cudów" to wykonanie o najwyższej jakości, w trosce o najmniejszy detal. Jest to rękodzieło, handmade w 100%, więc nie ma też możliwości, aby kiedykolwiek pojawiły się dwie, identyczne realizacje - zawsze są różnice (mikroskopijne) w grafikach, wykrajanych elementach, tłach, farbowaniu przy pomocy tuszy, farb, kredek, markerów... każdy prezent jest wykonany własnoręcznie. 

Dziękuję za zakup w 100% rękodzielniczego dzieła. Jeśli chcesz aby "papierowe 7 cudów" wykonało coś SPECJALNEGO dla Ciebie - napisz, do każdego projektu podchodzę indywidualnie i staram się, aby efekt finalnie zaskoczył nawet Ciebie.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^