RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Nala Mandala

Nala Mandala

Mam na imię Agnieszka i jestem mandalowym maniakiem. Tę manię odkryłam w sobie dwa lata temu i od tego czasu mandale pochłaniają mnie bez reszty. Fascynuje mnie ich różnorodność, formy, połączenia barw, złożoność elementów, symetria. Rytm. PIĘKNO. Tym pięknem chciałabym się właśnie podzielić. Nala-Mandala to miejsce dla każdego miłośnika pięknych, kolorowych form nawiązujących do sztuki i kultury Orientu. Znaleźć tutaj można przede wszystkim biżuterię inspirowaną buddyjskimi mandalami. Oprócz tego znajdują się tutaj elementy wyposażenia domu - poduszki, lampiony oraz dekoracje, dzięki którym wnętrze mieszkania nabierze niesztampowego charakteru ze szczyptą barwnej egzotyki. Zapraszam do oglądania.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^