RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

mrufru

mrufru

Mrufru to pracownia rękodzieła artystycznego, w której z miłością oraz dbałością o każdy najmniejszy szczegół spełniane są życzenia o podarkach wyjątkowych, płynących prosto z głębi serca.

Spotkasz tutaj anioły beztroskie, uśmiechnięte, z sercem w dłoniach, wrażliwe i melancholijne także; kwiaty z tajemniczego ogrodu, takie, które nigdy nie więdną; róże bez kolców; gwiazdy prosto z nocnego nieba; leśne ptaki, nielękające się ludzkich rąk; słowa piękne i dźwięczne rozsypane na kolorowych kartach oprawionych w ramki; kartki w pudełeczkach pełne najpiękniejszych uczuć oraz zaproszenia podkreślające wyjątkowość najważniejszych wydarzeń w życiu. Prezenty bez okazji i z okazji niezliczonych, tworzone dłońmi, z pasją i czułością. Personalizowane, wyjątkowe i niepowtarzalne (nie ma dwóch jednakich prac). Pamiątki Narodzin, Chrztu Świętego, Roczku, Urodzin, Pierwszej Komunii, Ślubu, Ciąży. Dla najmłodszych, ale i dla tych odrobinę starszych również.

Serdecznie Cię zapraszam! Niech czas spędzony z Mrufru będzie dla Ciebie przyjemnością!

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^