RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Mobbli

Mobbli

Filozofia Mobbli jest bardzo prosta: poprzez zabawę zapewnić dzieciom zrównoważony rozwój już od pierwszych dni życia. Niemowlę zdobywa i doskonali swoje umiejętności każdego dnia, dlatego niezwykle ważne jest obserwowanie go i odpowiednie stymulowanie jego zmysłów. Karuzela i stojak edukacyjny baby gym podążają za maluchem, towarzysząc mu zarówno po wybudzeniu jak i w czasie aktywności. Różnorodne kolekcje zawieszek, odpowiadające kolejnym etapom rozwoju niemowląt, pozwalają ciekawskim oczom i małym rączkom płynnie przejść z prostych, kontrastowych wzorów do bardziej skomplikowanych i kolorowych kształtów.

Naszym zamiarem było dostarczenie radości także Państwu przez umożliwienie kreowania własnych i niepowtarzalnych zestawów, składających się z dowolnej liczby zawieszek.

 
Montaż baby gym i karuzeli został uproszczony przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego bezpieczeństwa


Wszystkie nasze produkty wykonane są ręcznie z najwyższą starannością. Używamy wyłącznie bezpiecznych farb i olejów, a ręczne malowanie i montaż zapewniają doskonałą jakość. Nasze produkty spełniają restrykcyjne europejskie normy odnoszące się do bezpieczeństwa zabawek.

 
Mamy nadzieję, że pomożemy  wielu Małym Odkrywcom lepiej poznać Świat.

Zapraszamy do eksplorowania naszych kolekcji!

 

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^