RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Melikart

Melikart

Witam Cię bardzo serdecznie i zapraszam do swojego małego świata gdzie rzeczy powstają nie po to, żeby być użyteczne, tylko po to, aby cieszyć oczy i sprawiać przyjemność. Jestem rękodzielnikiem, który pasję traktuje jak tlen. Tworzę całkowicie ręcznie biżuterię z miedzi, mosiądzu i naturalnych kamieni. W opisie każdego mojego produktu staram się opowiedzieć o kamieniu jaki go tworzy, ponieważ bezimienność nie jest zaletą a jedynie stanowi wadę bezduszności.

Nie spodziewaj się, że jest możliwe powstanie dwóch takich samych przedmiotów, nawet jeśli tworzą je te same ręce. Powtarzalność to cecha masowej produkcji. Nie spodziewaj się również, że coś co tworzą ręce jest idealnie równe. Nie ma dwóch identycznych kamieni bo nawet jeśli są idealnymi kulami to będą różnić się odcieniem. To jest właśnie natura, która przez swoją rozmaitość i niepowtarzalność zjawisk jest tak bardzo ciekawa.

Tak więc - oglądaj. I...mam nadzieję, że spodoba Ci się to co widzisz. Że spodoba Ci się tak bardzo, że zapragniesz zdjąć to z półki sklepowej i zabrać ze sobą do domu...

Pozdrawiam

Melikart.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^