RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

MAG-ART

MAG-ART

Przedmioty jakie oferuję „mają duszę” są stworzone na indywidualne zamówienia i macie pewność, że dwóch identycznych przedmiotów na pewno nie ma. W mojej pracowni każda rzecz jest dopieszczana, często z dedykacjami i życzeniami.

Zapraszam po „magiczne” przedmioty stworzone z pasji i miłości do rękodzieła. Poszukujesz wyjątkowego prezentu? Masz w głowie coś co chciałbyś podarować komuś bliskiemu? Zapraszam do siebie razem stworzymy coś czego nie znajdziesz w żadnym sklepie. Masz w głowie pomysł a nie umiesz tego przenieść na drewno lub szkło? Postaram się pomóc i wspólnie stworzyć coś czego nikt na całym świecie nie będzie miał. 

Poszukujesz wyjątkowych przedmiotów bo właśnie użądzasz swoje pierwsze mieszkanie i chcesz żeby było wyjątkowe? Trafiliście pod idealny adres.Postaram się doradzić lub wyczarować coś wyjątkowego.

Jeśli szukasz prezentu na wesele, urodziny, imieniny, rocznicę ślubu, może koleżanka z pracy odchodzi na emeryturę a może po prostu kogoś bardzo lubisz i chcesz mu dać coś wyjątkowego? To bardzo dobrze trafiłeś – wyjątkowe prezenty, upominki, podarunki jedyne i niepowtarzalne znajdziesz właśnie tu.

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^