RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Biżuteria Ludwika Lipińska

Biżuteria Ludwika Lipińska

Kilka lat temu, przy okazji kupowania naszyjnika zobaczyłam, że firma sprzedaje również kamienie, linki i inne elementy potrzebne do samodzielnego zrobienia biżuterii. Kupiłam trochę i zrobiłam kilka naszyjników...

Tak kamienie i koraliki stały się moim hobby i pasją. Uwielbiam je kupować, oglądać, robić z nich biżuterię.                            

Z wykształcenia jestem biologiem zaś technik tworzenia biżuterii uczę się sama z książek, z Internetu.

Fascynuje mnie przemiana. Biorę trochę drutu, czasem kawałek miedzianej blaszki, jeden czy kilka kamieni – nie wygląda to imponująco. Wkładam w nie trochę pracy, serca, wyobraźni i… I powstaje, cieszący nie tylko oko, ale użyteczny i ozdobny przedmiot.

Do tworzenia biżuterii używam głównie miedzi - drutu i blaszki, rzadko robię coś ze srebra. Ciągnie mnie do kamieni naturalnych - wszystkie są piękne mają jakąś moc... Gdy zaczęłam czytać "Kamienie, które leczą" P. Permutt zadziwiłam się. Otóż okazuje się,  wszystkie kamienie, które MUSIŁAM kupić to kamienie albo związane z moim znakiem zodiaku albo kamienie pomagające w problemach, które mi towarzyszyły gdy je kupowałam. Dlatego postanowiłam podawać informacje o właściwościach kamieni przy opisie moich projektów.

Projekty wykonuję w jednym lub maksymalnie kilku egzemplarzach. Zawsze chętnie przyjmuję zlecenia indywidulane - napisz, przyślij zdjęcie lub schematyczny rysunek, podaj kolor kamieni, rodzaj kamieni - mam bardzo bogatą kolekcję kamieni szlifowanych i surowych (jak każdy hobbysta...). Termin wykonania to ok. 2 tygodnie, dłużej jeśli musiałabym coś dokupić (ale to raczej mało prawdopodobne). 

Pandemia wiele się zmieniła w moim życiu - nie mogę już powiedzieć, że wykładam na prywatnej Wyższej uczelni bo w obliczu COVID19 zarząd mojej Szkoły podjął decyzję o jej zamknięciu (Studenci przestali płacić czesne). Nie chcę czekać bezczynnie na unormowanie się sytuacji - wolny czas poświęcę na rozwijanie mojego hobby biżuteryjnego - zapraszam do obejrzenia efektów. 

W marcu 2021 otworzyłam działalność gospodarczą. Firma nazywa się "Biżuteria Ludwika Lipińska". Aktualnie pracuję nad poszerzeniem obecności mojej firmy w Internecie. Kilka miesięcy temu zdecydowałam, że założę stronę firmową na FB. Jednak jedną z pierwszych informacji, które trzeba podać jest adres strony firmowej - nie miałam. Musiałam dowiedzieć się czego chcę. 

Okazało się, że mogę mieć albo stronę informacyjną albo sklep internetowy z blogiem jako formą strony informacyjnej. Czytając opisy gotowych sklepów internetowych uświadomiłam sobie, że mogę, mając sklep, zaoszczędzić sobie dużo pracy. Otóż do tej pory oferty z moimi projektami wystawiałam oddzielnie w każdym serwisie, na którym je sprzedawałam. Mając sklep piszę raz ofertę a potem mogę ją przesyłać w gotowej postaci do różnych serwisów. Zdecydowałam więc, że chcę mieć sklep internetowy. 

Pod koniec listopada 2022 otworzyłam Sklep internetowy firmy Biżuteria  Ludwika Lipińska https://ludwikajewelry.com . W grudniu 2022 pracowałam nad synchronizacją Sklepu z moim kontem na Allegro Isia-49. Pod koniec grudnia 2022 utworzyłam stronę na FB ludwikajewelry

Aktualnie pracuję nad synchronizacją Sklepu z serwisem Ceneo - producent Ludwika Lipińska i odświeżeniem mojego sklepu w serwisie Mała Fabryczka - Biżuteria Ludwika Lipińska.   

 

                                                                   

Ludwika

Pokaż na stronie:

Przemyslaw S.

(dodano: 20.02.2021)

Zamówiłem kilka produktów Pani Ludwiki. Są niecodzienne, starannie wykonane i w pełni wychodzą naprzeciw moim oczekiwaniom. Świetny dobór kamieni, bardzo cenię sobie dokładne opisy produktów na stronie. Dobry kontakt w trakcie realizacji i po złożeniu zamówienia. Szybka i bezproblemowa wysyłka.

Nick1098

(dodano: 27.08.2020)

Kolczyki z koralem są śliczne!Wcześniej dokonałam zakupu równie pięknych z turkusem -stylizowanych na antyczne.Oryginalne połączenie kamieni z różową miedzią.Zarówno ładny wzór,jak również precyzja wykonania bardzo mnie oczarowały. Realizacja zamówień bardzo dobra.

Komentarz producenta: Bardzo się cieszę, że kolczyki się Pani podobają. Dziękuję bardzo za pozytywną opinię szczególnie, że jest Pani moją pierwszą Klientką!

Biżuteria Ludwika Lipińska

Biżuteria Ludwika Lipińska

5,00 (2 opinii)
Oceny5,00
Produkty w sklepie339
Sprzedane43
Informacja o producencie
Kontakt z producentem

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^