RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Ludwika Lipińska

Ludwika Lipińska

Kilka lat temu, przy okazji kupowania naszyjnika zobaczyłam, że firma sprzedaje również kamienie, linki i inne elementy potrzebne do samodzielnego zrobienia biżuterii. Kupiłam trochę i zrobiłam kilka naszyjników

Tak kamienie i koraliki stały się moim hobby i pasją. Uwielbiam je kupować, oglądać, robić z nich biżuterię. 

Z wykształcenia jestem biologiem zaś technik tworzenia biżuterii uczę się sama z książek, z Internetu. 

Fascynuje mnie przemiana. Biorę trochę drutu, czasem kawałek miedzianej blaszki, jeden czy kilka kamieni – nie wygląda to imponująco. Wkładam w nie trochę pracy, serca, wyobraźni i… I powstaje, cieszący nie tylko oko, użyteczny i ozdobny przedmiot.

Do tworzenia biżuterii używam głównie miedzi - drut i blaszki, rzadko robię coś ze srebra. Ciągnie mnie do kamieni naturalnych - wszystkie są piękne mają jakąś moc... Zaczęłam ostatnio czytać "Kamienie, które leczą" P. Permutt i jestem zadziwiona. Otóż okazuje się, że wszystkie kamienie, które MUSIŁAM kupić to kamienie albo są związane z moim znakiem zodiaku albo kamienie pomagające w problemach, które mi towarzyszyły gdy je kupowałam. Dlatego postanowiłam podawać informacje o właściwościach kamieni przy opisie moich projektów.

Projekty wykonuję w jednym egzemplarzu chyba, że trzeba zrobić np. mniejszą bransoletkę czy regulowany pierścionek. Zawsze chętnie przyjmuję zlecenia indywidulane - napisz, przyślij zdjęcie lub schematyczny rysunek, podaj kolor kamieni rodzaj kamieni - mam bardzo bogatą kolekcję kamieni szlifowanych i surowych (jak każdy hobbysta...). Termin wykonania to kilka dni, dłużej jeśli musiałabym coś dokupić (ale to raczej mało prawdopodobne). 

Aktualnie wiele się zmieniło nie mogę już powiedzieć, że wykładam na prywatnej Wyższej uczelni bo w obliczu Pandemii COVID19 zarząd mojej Szkoły podjął decyzję o jej zamknięciu (Studenci przestali płacić czesne). Nie chcę czekać bezczynnie na unormowanie się sytuacji - wolny czas poświęcę na rozwijanie mojego hobby biżuteryjnego - zapraszam do obejrzenia efektów. 

 

 

Pokaż na stronie:

Przemyslaw S.

(dodano: 20.02.2021)

Zamówiłem kilka produktów Pani Ludwiki. Są niecodzienne, starannie wykonane i w pełni wychodzą naprzeciw moim oczekiwaniom. Świetny dobór kamieni, bardzo cenię sobie dokładne opisy produktów na stronie. Dobry kontakt w trakcie realizacji i po złożeniu zamówienia. Szybka i bezproblemowa wysyłka.

Nick1098

(dodano: 27.08.2020)

Kolczyki z koralem są śliczne!Wcześniej dokonałam zakupu równie pięknych z turkusem -stylizowanych na antyczne.Oryginalne połączenie kamieni z różową miedzią.Zarówno ładny wzór,jak również precyzja wykonania bardzo mnie oczarowały. Realizacja zamówień bardzo dobra.

Komentarz producenta: Bardzo się cieszę, że kolczyki się Pani podobają. Dziękuję bardzo za pozytywną opinię szczególnie, że jest Pani moją pierwszą Klientką!

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^