RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

LOVEnda

LOVEnda

Lawenda to nasza miłość, pasja - to nasze życie. Gdy znajomi mówią, że mamy "zielone ręce" to wierzcie, że tak właśnie jest. W czasie zbiorów lawendowych,  właściwie znikamy i nie ma nas dla świata. ale właśnie wtedy, to kwiaty lawendy są całym naszym światem! Kochamy to co robimy, a nasze rośliny to czują i oddają nam.....i wam! To co mają w sobie najlepszego! A wierzcie że lawenda i inne rośliny oraz zioła, mają wiele do zaoferowania.  LOVEnda powstała z potrzeby tworzenia, miłości do natury oraz chęci powrotu do pięknych polskich tradycji. Wszystko co powstaje w naszej pracowni jest wykonywane bez pośpiechu, ręcznie na każdym etapie, Wyłącznie z naturalnych składników. Czerpiemy z natury to co najlepsze, aby oprawa każdego ślubu i wesela była naturalna i jedyna w swoim rodzaju. codziennie wchodząc do małej pracowni, Mamy bardzo silne poczucie, że jesteśmy osobami szczęśliwymi i spełnionymi.  I jeśli prawdą jest, że każdy ma swoje miejsce na ziemi, to my odnaleźliśmy swoje – mazury i LOVEndę.  Zakochajcie się z nami w lawendzie :)

Pokaż na stronie:

Lukasz

(dodano: 14.10.2021)

Świetne mydełka, pachną wspaniale. Bardzo dobry kontakt z Producentem i szybka przesyłka. Polecam wszystkim!

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^