RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Kategorie

Nawia

Producent jest aktualnie na urlopie do 18.08.2019r. Do tego czasu niemożliwe jest składanie zamówień.

Witam w moim magicznym sklepiku. Spotykacie się tu z moją pracą, pasją, miłością. Wykonuję biżuterię całkowicie ręcznie. Każdy egzemplarz najpierw wymyślam, projektuję i rysuję, następnie wycinam i "czaruję" ze srebrnej blachy :). Zazwyczaj są to pojedyńcze egzemplarze, co zapewnia oryginalność każdej noszącej je kobiecie. Sięgam po kamienie naturalne uwzględniając nie tylko ich urodę, ale także właściwości. Mam nadzieję, że moje prace będą nie tylko dodawały blasku czy wdzięku ale przede wszystkim siły, nadziei i wiary we własne możliwości. 

***UWAGA!!! TOWAR MOŻNA ZWRÓCIĆ BEZ PODAWANIA PRZYCZYY W CIĄGU 14 DNI, JEDNAKŻE NIE MOŻE ON NOSIĆ ZNAMION UŻYWANIA, CZYLI, ŻE METKA JUBILERSKA NIE MOŻE BYĆ NARUSZONA.

** I UWAGA, UWAGA :)* Przesyłkę zwykle wysyłam w dniu zaksięgowania wpłaty lub następnego dnia. Wpisuję zawsze czas przygotowania 2-3 dni na wszelki wypadek. Różnie bywa - targi, wyjazdy, kursy i czasem niestety choroba. Wolę jak klient jest miło zaskoczony niż odwrotnie :).

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

KARiTEe – aromatyczne świece, które pokochasz od pierwszego zapachu KARiTEe – aromatyczne świece, które pokochasz od pierwszego zapachu
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij