RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

emeraldragonHANDMADE

emeraldragonHANDMADE

Nasz sklep emeraldragonHANDMADE powstał w ideach Zero Waste, Upcyklingu i Recyklingu, gdzie ekologia i ponowne wykorzystanie surowców, które wciąż nadają się do użytku są najważniejsze. Tworzymy głównie z recyklingowanego plastiku oraz upcyklingowych włóczek, materiałów, nici i sklejki. Używamy też materiałów naturalnych i biodegradowalnych, takich jak drewno, czy pióra. Asortyment jest bardzo szeroki, zależy od materiałów jakie aktualnie posiadamy. Powstają u nas dodatki do wnętrz, artykuły użytku domowego, jak również biżuteria oraz akcesoria damskie i męskie. Staramy się by naszej pracowni powstawały pojedyncze egzemplarze.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^