RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

EkoChrzest

EkoChrzest

Pomysłem na robienie świec ekologicznych z wosku pszczelego do chrztu były narodziny mojego dziecka. Bardzo chciałam, żeby na chrzcinach nie była banalna świeca parafinowa - pochodna ropy naftowej, a świeca z prawdziwego wosku pszczelego. W tedy to była moja pierwsza świeca woskowa zrobiona własnoręcznie. Goście byli zachwyceni. Pomyślałam, to dla czego inne dzieci tego nie mogą mieć. K dekoracji świec podchodzę bardzo starannie, dbając o każdy szczegół. Robienie takich świec jest dla mnie ogromna satysfakcja. Świece są w różnych stylach- od klasycznego do boho, każdy może sobie wybrać według własnego uznania i gustu.

Chrzest jest jednym najważniejszym dniem w życiu człowieka, od tysięcy lat świece woskowe były używane w świątyniach jako źródło ofiary, światła" bez skazy". Niech ten dzień będzie wyjątkowy i pozostanie w pamięci na długie lata.

Właściwości  lecznicze świec z wosku pszczelego:

Wytwarzają jony, ktore oczyszczają  powietrze z pyłów, nieprzyjemnych zapachów, toksyn, pyłków, pleśni, kurzu, pozostałości chemikaliów oraz wirusów, leczą astmę, alergię i wiele innych chorób.  

 

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Jakie wybrać podziękowania dla gości komunijnych Jakie wybrać podziękowania dla gości komunijnych
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^