RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

EkoChrzest

EkoChrzest

 Szanowni klienci!

W ofercie buciku są unikatowe w swoim rodzaju, ręcznie robione i udekorowane: woskowe świece do chrztu i komuni. Świece ręcznie kręcone z plastra wosku pszczelego( węza) i udekorowane w różnych stylach:  od klasycznego do boho. Każdy może sobie wybrać według własnego uznania i gustu. W  stosunku, do tak popularnych świec parafinowych ( pochodna ropy naftowej), podczas spalania których, do powietrza przedostają się substancje toksyczne - benzen i toluen, świece z wosku pszczelego, która stworzyła matka natura, nie zawierają szkodliwych substancji dla naszego zdrowia. Płonąca świeca woskowa to prawdziwe, naturalne źródło światła. Nic dziwnego, że świece woskowe od tysięcy lat używane są w świątyniach jako źródło ofiary " światła bez skazy ". Spalający się wosk wytwarza jony, które oczyszczają powietrze z pyłów, nieprzyjemnych zapachów, toksyn, pyłków, pleśni, kurzu, pozostałości chemikaliów oraz wirusów.

Chrzest jest  najważniejszym dniem w życiu dziecka i całej rodziny. Pragniemy, aby ten dzień został najdłużej w pamięci. Dla tego swoje świece projektuję w taki sposób, by każdego urzekły i były pięknym uzupełnieniem całej uroczystości. Niech ten dzień będzie wyjątkowy i pozostanie w pamięci na długie lata.

Życzę Państwu przyjemnych zakupów.

 

Bardzo ważne!

Przy odbiorze towaru, proszę sprawdzać zawartość przy obecności doręczyciela.

W przypadku reklamacji uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu, proszę o spisanie w obecności doręczeciela stosownego protokołu szkody. Następnie proszę o przesłanie protokołu drogą e-mailową .

Reklamacje nie zawierające protokołu nie będą uwzględniane.

 

 

 

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^