RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Craft Pracownia

Craft Pracownia

Craft Pracownia to miejsce, gdzie każdego dnia powstają niepowtarzalne i wyjątkowe pamiątki i upominki z papieru. Są to personalizowane i jedyne w swoim rodzaje przedmioty, na każda wyjątkowa okazję.

Wykonujemy kartki okolicznościowe, albumy na zdjęcia, zaproszenia, foldery na płyty CD, exploding box'y czyli pudełka "eksplodujące" ;) ale także bardziej praktyczne notesy, przepiśniki, kalendarze. W większość te przedmioty tworzone są w pojedynczym egzemplarzu, czasem po kilka sztuk, dlatego kupujący ma możliwość dokonać pełnej personalizacji kupowanego produktu. Istnieje możliwośc zamówienia produktu wykonanego na specjalne życzenie, czyli w wybranej kolorystyce, stylu, czy zawierającego wyjątkowe dane dotyczące konkretnych osób lub wydarzeń. Dodatkowa personalizacja nie kosztuje więcej niż standardowy produkt. 

Dokonując zakupu w butiku Craft Pracownia masz gwarancję wyjątkowości i niepowtarzalności produktów!

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^