RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Chwila Natury

Chwila Natury

Chwila Natury to biżuteria wykonana z najwyższej jakości transparentnej żywicy oraz zatopionych w niej kwiatów. Biżuteria, którą tworzymy ma zatrzymać moment rozkwitu poszczególnych roślin i kwiatów w taki sposób by ich barwa została niezmienna. Wykonywana z pasją do rękodzieła ma podkreślać kobiece piękno, jednocześnie jej wyjątkowość i delikatność sprawia że jako forma prezentu również może się spodobać. Jednak kwiaty to nie wszystko, oprócz naturalnej biżuterii zatrzymujemy również wspomnienia, wszelkiego rodzaju drobiazgi, ząbki, pukle włosów, sierść ukochanego pupila, kwiaty z bukietów i wianków ślubnych itp.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^