RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

ceramika

ceramika

Firma „iGUANA-ART” powstała w grudniu 2019 r, ale moja przygoda z ceramiką trwa już kilka lat. Pomysł założenia właśnie takiej działalności wynika z mojej pasji do tworzenia przedmiotów do dekoracji, przedmiotów użytku codziennego oraz  biżuterii z ceramiki. 

Już od kilku lat nieprzerwanie trwa moda na różnego rodzaju rękodzieła. Ręcznie wykonywana biżuteria, oryginalne ozdoby oraz elementy wystroju wnętrz i wszystkie tego typu wyroby budzą zachwyt u osób ceniących styl i oryginalność.

 Nasz asortyment ciągle  się powiększa, codziennie dodawane będą nowe produkty.

Jeśli do nas zajrzałeś, to znaczy, że tak jak my cenisz wyroby rękodzielnicze . Wszystkie nasze produkty są dziełem naszych rąk  wykonane z pasją, dlatego są wyjątkowe i niepowtarzalne. Jeśli, więc szukasz czegoś niezwykłego dla siebie lub też kogoś bliskiego, to bardzo dobrze trafiłeś. Wykonujemy również przedmioty niepowtarzalne, na indywidualne zamówienie klienta!

Naszym celem jest umożliwienie klientom dokonywania wygodnych oraz przyjemnych zakupów z jednoczesnym zachowaniem maksymalnych rygorów bezpieczeństwa.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^