RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Blue Pearl Art

Blue Pearl Art

Świat biżuterii rękodzielniczej to świat magiczny. Pełen kolorów, różnorodnych kształtów i form, potrafi poruszyć wyobraźnie każdego. A kiedy wyobraźnia zaczyna żyć dzieją się niesamowite rzeczy. Znajdziesz je wszystkie w mojej pracowni, gdzie powstaje biżuteria z odrobiną magii. Moje prace są jedyne w swoim rodzaju, to wyjątkowa, ręcznie robiona biżuteria. Każdy przedmiot wykonany jest z dużą precyzją i z należytą starannością. Ciekawe połączenia kolorystyczne nadają niepowtarzalnego charakteru. W mojej pracowni powstają unikalne prace dla osób, które chcą podkreślić swoją osobowość. Tworzę biżuterię na co dzień oraz na szczególne okazje. Zapraszam wszystkich miłośników rękodzieła.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^