RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

arttereza

arttereza

Witam

Nazywam się Teresa. Pracuję zawodowo, mam rodzinkę i pieska. Tak mi się szczęśliwie wydażyło w życiu że zostałam obdarowana kilkoma talentami, maluję obrazy,haftuję, szyję itd. Czasami sama siebie zaskakuję.

Teraz coś o produkcie. Wystawiam w nim biżuterię ręcznie robioną. Jak powstaje? Najpierw projektuję, potem dbam o to, aby wykonanie było doskonałe- mam na myśli jakość, bo projekt w trakcie pracy czasami lubi żyć własnym życiem. Nie interesują mnie chińskie sutasze, plastykowe koraliki itd.. Materiały zakupuję z renomowanych firm. Jeżeli zostałaś moją klientką, zakupiłaś rękodzieło w które włożone zostało całe moje serce, wykonuję je z przyjemności z pasji. Dlatego w moim sklepiku czasami zawiodę klienta  bo nie postawiłam na ilość. Tymbardziej będzie mi bardzo miło gdy znajdziesz to czego szukasz, a jak nie, jest możliwość wykonania  indywidualnego projektu.

Zapraszam, wpadnij od czasu do czasu na nowinki do mojego sklepiku. Pozdrawiam serdecznie.

Pokaż na stronie:

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade Co kupić dziewczynie na walentynki 2022 - 10 inspiracji handmade
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^