RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Kategorie

Zaproszenia komunijne

05.03.2018

Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu dziecka oraz jego bliskich - rodziców, dziadków oraz rodziców chrzestnych. Aby zachowało się w pamięci wszystkich uczestników na długie lata, wymaga szczególnej oprawy. A jest nią nie tylko gustownie przystrojony stół i moc prezentów. Warto także zaproszonym gościom zaoferować coś wyjątkowego - piękne, ręcznie robione zaproszenia.

Czym jest zaproszenie?

Większość z nas na to pytanie odpowiedziałaby “po prostu - zaproszeniem”. I jest to odpowiedź oczywista, lecz nie wyczerpuje tematu. Na uroczystości rodzinne zapraszamy przecież osoby, które są nam bliskie i odgrywają ważną rolę w życiu dziecka i jego rodziców. A rolę tę warto podkreślić właśnie poprzez wysłanie pięknego, ręcznie robionego zaproszenia - tak wyjątkowego jak wyjątkowa jest dla nas obdarowana nim osoba.

Jakie zaproszenie wybrać?

Zaproszenia kupione w kiosku czy sklepie papierniczym pełnią rolę informacyjną, a więc mogą się wydawać stosownym rozwiązaniem. Ale brak im ładunku emocjonalnego, osobistego charakteru. A to przecież emocje są tym, co spaja rodzinę, buduje wzajemne przywiązanie jej członków, są także najważniejszym elementem tak epokowego wydarzenia w życiu dziecka, jakim jest Pierwsza Komunia Święta.
Jeśli więc pragniecie wysłać zaproszenia, które nie tylko poinformują Waszych bliskich o terminie wydarzenia, ale także sprawią, że poczują się wyjątkowi i wyczekiwani - to wybierzcie zaproszenia ręcznie robione.

Różnorodność kolorów i wzorów

W Małej Fabryczce znajdziecie niezwykle obszerną ofertę zaproszeń komunijnych - od delikatnych, subtelnie zdobionych i utrzymanych w tonacji bieli, aż po zaproszenia z kolorowymi motywami roślinnymi. Do ich wykonania wykorzystano różnorodne materiały, motywy, koronki, kwiaty. Opisywać je słowami można długo, ale lepszym pomysłem jest je po prostu zaprezentować. Oto więc nasze propozycje zaproszeń komunijnych.

Zapraszamy do przeglądnięcia całej kategorii Zaproszenia Komunijne, gdzie znajdziecie jeszcze więcej wzorów do wyboru.

ELEGANCKIE ZAPROSZENIA Z HOSTIĄ #1

ZAPROSZENIE NA KOMUNIĘ

AŻUROWE ZAPROSZENIA BIAŁO RÓŻOWE

ZAPROSZENIE NA KOMUNIĘ - BIAŁE

ZAPROSZENIE NA KOMUNIĘ

ZAPROSZENIA KOMUNIJNE Z PIĘKNYM DEKOREM

ZAPROSZENIA Z WINOROŚLĄ Z DODATKIEM NIEBIESKIEGO

DELIKATNE ZAPROSZENIA Z HOSTIĄ #1

ZAPROSZENIE NA I KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ

ZAPROSZENIA IHS BIAŁO SREBRNE


Jeszcze nikt nie dodał komentarza do tego artykułu.

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

KARiTEe – aromatyczne świece, które pokochasz od pierwszego zapachu KARiTEe – aromatyczne świece, które pokochasz od pierwszego zapachu
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij