RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Kategorie

Wyjątkowe kartki ślubne ręcznie robione

17.07.2018

Ślub to dla nowożeńców zawsze wydarzenie niezwykle doniosłe i wyjątkowe. Takie, które z rozrzewnieniem wspominać będą przez całe życie. Dla ich rodzin i przyjaciół natomiast wiąże się, poza radosnym oczekiwaniem na uroczystość, z pewnym stresem dotyczącym wyboru odpowiedniego prezentu. Niezależnie od tego, czy postanowiliście obdarować Parę Młodą ekskluzywnym sprzętem AGD, biletami na wymarzoną wycieczkę czy też drogocenną wazą, nie możecie zapomnieć o kartce ślubnej.

Kartki ślubne - znaczenie

Zapewne niektórzy z nas zastanawiają się nad sensem ofiarowywania Parze Młodej kartki ślubnej. W porównaniu do kosztownych prezentów może ona wydawać się nic nieznaczącym dodatkiem. Ale w rzeczywistości to najlepsza przestrzeń do złożenia życzeń szczęśliwego wspólnego życia i przekazania kilku słów od siebie. W zależności od stopnia zażyłości mogą być to życzenia przekazane w formie oficjalnej lub żartobliwej, lecz zawsze będą cieszyły i przypominały o wspólnym przeżywaniu wspaniałych chwil.

Kartka na ślub

BOX Z MŁODĄ PARĄ NA MOŚCIE 

Jaką kartkę wybrać?

Wybór kartki ma ogromne znaczenie - warto, aby dorównywała swoją jakością do rangi wydarzenia, które ma upamiętniać. Dlatego też polecamy kartki ręcznie robione. Nie przesadzimy, jeśli określimy je małymi arcydziełami - każdy ich najmniejszy fragment jest wykonywany ręcznie przez artystę i precyzyjnie łączony z innymi. Tak powstają romantyczne, wzruszające, zachwycające kartki, z których każda jest niepowtarzalna i wyjątkowa.

Kartka z motywem serca

ROMANTYCZNY KOMPLET ŚLUBNY

W naszej galerii znajdą Państwo bogaty wybór kartek ślubnych zarówno eleganckich, o oficjalnym charakterze, jak i kartek idealnych na ślub znajomych, bliskich przyjaciół czy członków rodziny - żartobliwych, lekkich i uroczych. Są tu więc kartki pełne delikatnych kwiatów w kolorach bieli, beżu i pastelowych odcieniach różu, są także niezwykle modne kartki trójwymiarowe oraz opatrzone przepięknym wzorem łowickim - idealne dla miłośników sztuki ludowej i soczystych, intensywnych kolorów.
Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji, z pewnością znajdą Państwo kartkę idealną!

Kartka z motywem tortu weselnego

Z TORTEM NA ŚLUB

Kartka z motywem ludowym 

KARTKA ŚLUBNA FOLK ZIELONA

Kartka z życzeniami ślubnymi z motywem tortu 

ŚLUBNY EXPLODING BOX

Kartka z życzeniami w dniu ślubu

KOTY W DREWNIE - KARTKA ŚLUBNA

Kartka z życzeniami z motywem kwiatowym

ŚLUBNE ŻYCZENIA W PUDEŁKU V.3

Życzenia dla pary młodej

W KORONKACH I TIULU

Kartka z parą młodą na rowerze

KOMPLET ŚLUBNY


MariannaZ

(dodano: 17.07.2018)

Kupiłam u Was piękną kartkę na ślub córki. Dziękuję :-)

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

KARiTEe – aromatyczne świece, które pokochasz od pierwszego zapachu KARiTEe – aromatyczne świece, które pokochasz od pierwszego zapachu
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij