RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Kategorie

Prezenty na dzień Babci i Dziadka

10.01.2018

Babcia i Dziadek pełnią nieocenioną rolę w życiu każdego z nas, zawsze kojarząc nam się z beztroskim dzieciństwem, ciepłem rodzinnych spotkań i poczuciem bycia kochanym. To właśnie dziadkowie zawsze mieli dla nas nieograniczone zasoby czasu i cierpliwości. Dlatego też każdego roku, w styczniu, pamiętamy o tym, by odwiedzić ich i obdarować miłym upominkiem. Jak wybrać prezent dla babci i dziadka?

Co podarować babci i dziadkowi?

Prezent z okazji dnia babci i dziadka to wyraz naszego przywiązania i wdzięczności za okazaną miłość. Powinien więc być wyjątkowy - tak jak wyjątkowi są dziadkowie. To nie czas na zabawne gadżety, lecz na prezent, który przywoła wspomnienia wspólnie spędzonych, cudownych chwil. Jeśli więc pragniesz sprawić babci i dziadkowi prawdziwą radość, podaruj im prezent robiony ręcznie.

Dlaczego prezent hand made?

Babcia i dziadek jak nikt inny będą cieszyli się z podarowanego im prezentu hand made. Docenią go jako wyjątkowy efekt pracy ludzkich rąk, podziwiając kunszt wykonania i niepowtarzalny charakter podarunku.
Oferujemy więc Państwu szeroki wybór upominków dedykowanych naszym ukochanym babciom i dziadkom. Zachęcamy do zapoznania się z galerią produktów i wybrania spośród nich tego, który najlepiej trafi w gusta Państwa dziadków.

TULIPANY

ALBUM Z AKWARELOWYMI KWIATAMI

KARTKA DLA DZIADKA

KARTKA DLA BABCI

ZIELONY DZBANEK

KOSZYCZEK - SERDUSZKO

MEDALION Z PRAWDZIWYM KWIATEM

MUCHA KWIATY KASZUBSKIE

BRELOK DO KLUCZY LUB TOREBKI - KAWA

ETUI NA OKULARY CZERWONY PAJĄK

PRZEPIŚNIK


Jeszcze nikt nie dodał komentarza do tego artykułu.

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Efektowne dekoracje domu ze sznurka bawełnianego
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij