RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Kategorie

Blog Mała Fabryczka

Kartki urodzinowe - zaskocz solenizanta oryginalną kartką handmade

20.09.2018

Kartka jest ważnym elementem prezentu, który ofiarowujemy bliskim i przyjaciołom w rocznicę ich urodzin.Ozdobiona obrazkiem czy zdjęciem, ma także miejsce na życzenia, które stanowią wyraz naszej miłości, życzliwości i przywiązania. Jak powinna prezentować się idealna kartka urodzinowa? Jak ją wybrać, aby ucieszyła i wzruszyła solenizanta? Oto nasze propozycje.

Czytaj więcej »

Pamiątka Chrztu Świętego ręcznie robiona

20.08.2018

Chrzest święty to pierwszy sakrament, który przyjmuje człowiek. Stanowi symboliczne przyjęcie dziecka do wspólnoty chrześcijańskiej, jest inicjacją i zobowiązaniem równocześnie. To także uwolnienie duszy od grzechu pierworodnego i przywrócenie dziecku godności Bożego dziecka. I choć sakrament Chrztu świętego ma silny wymiar duchowy, to nie możemy zapominać także o tym czysto praktycznym aspekcie, jakim jest zakup odpowiedniej pamiątki.

Czytaj więcej »

Wyjątkowe kartki ślubne ręcznie robione

17.07.2018

Ślub to dla nowożeńców zawsze wydarzenie niezwykle doniosłe i wyjątkowe. Takie, które z rozrzewnieniem wspominać będą przez całe życie. Dla ich rodzin i przyjaciół natomiast wiąże się, poza radosnym oczekiwaniem na uroczystość, z pewnym stresem dotyczącym wyboru odpowiedniego prezentu. Niezależnie od tego, czy postanowiliście obdarować Parę Młodą ekskluzywnym sprzętem AGD, biletami na wymarzoną wycieczkę czy też drogocenną wazą, nie możecie zapomnieć o kartce ślubnej.

Czytaj więcej »

Oryginalny pomysł na Dzień Matki

16.05.2018

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka - bezwarunkowo kocha i uczy miłości, chroni, pielęgnuje i wspiera. Zawsze jest tam, gdzie być powinna, jakby szóstym zmysłem wyczuwając, że jest potrzebna. Uśmiechnięta, życzliwa i czuła - mamy jej wiele do zawdzięczenia. A dzień 26. maja jest idealną okazją dla okazania wdzięczności i przywiązania.

Czytaj więcej »

Oryginalne zabawki ręcznie robione

27.04.2018

Dzieci uwielbiają zabawki, a dorośli uwielbiają je nimi obdarowywać. To fakty, z którymi nie odważy się dyskutować nikt. Sklepy z zabawkami pełne są lalek, misiów, przytulanek i mat edukacyjnych. Problemem jednak jest fakt, iż wszystkie one są do siebie podobne. A każde dziecko marzy przecież o zabawkach jedynych w swoim rodzaju. Jak rozwiązać ten problem?

Czytaj więcej »

Kartki komunijne

18.04.2018

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle doniosła uroczystość zarówno dla dziecka, jak i jego bliskich. Uważana jest za najważniejszy ze wszystkich sakramentów świętych - jako katolicy wierzymy, że pod postacią opłatka przyjmujemy Jezusa Chrystusa, doświadczając jego obecności. Sakrament Pierwszej Komunii Świętej zwyczajowo upamiętniamy ofiarowując dziecku łańcuszek z krzyżem lub wizerunkiem Matki Boskiej oraz kartki komunijne.

Czytaj więcej »

Najlepszy prezent na Walentynki

08.02.2018

Święto Zakochanych już niedługo. Dzień ten jest doskonałą okazją, by obdarować ukochaną osobę prezentem - symbolem naszej miłości i przywiązania. Szukasz pięknego podarunku dla narzeczonej lub żony? A może postanowiłeś dopiero wyznać miłość ukochanej? Walentynki to doskonała okazja, by to zrobić. Wybierz jeden z naszych prezentów, a Twoja wybranka będzie zachwycona!

Czytaj więcej »

Prezenty na dzień Babci i Dziadka

10.01.2018

Babcia i Dziadek pełnią nieocenioną rolę w życiu każdego z nas, zawsze kojarząc nam się z beztroskim dzieciństwem, ciepłem rodzinnych spotkań i poczuciem bycia kochanym. To właśnie dziadkowie zawsze mieli dla nas nieograniczone zasoby czasu i cierpliwości. Dlatego też każdego roku, w styczniu, pamiętamy o tym, by odwiedzić ich i obdarować miłym upominkiem. Jak wybrać prezent dla babci i dziadka?

Czytaj więcej »

Najlepsze prezenty świąteczne dla dzieci

09.12.2017

W okresie świąt Bożego Narodzenia najmłodsi domownicy z niecierpliwością wypatrują prezentów pozostawionych pod choinką. Także dzieci znajomych czy dalszej rodziny nie należy odwiedzać z pustymi rękami. Prezentujemy więc wyjątkowe pomysły na podarunki, które sprawią radość milusińskim w różnym wieku.

Czytaj więcej »

Wyjątkowe Kartki Świąteczne

24.11.2017

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Oznacza to, że już niedługo rozpoczniemy przygotowania do wieczerzy wigilijnej i powitamy Nowy Rok. Ale w tym czasie nie wolno zapomnieć o bliskich i znajomych, z którymi nie będzie dane nam zasiąść przy świątecznym stole. Warto wysłać im życzenia. Ale nie poprzez SMS czy kartkę kupioną w kiosku. Aby sprawić im prawdziwą radość i zapewnić o naszych ciepłych uczuciach, należy przesłać życzenia na wyjątkowych, ręcznie robionych kartkach świątecznych.

Czytaj więcej »

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

KARiTEe – aromatyczne świece, które pokochasz od pierwszego zapachu KARiTEe – aromatyczne świece, które pokochasz od pierwszego zapachu
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij