RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Blog Mała Fabryczka

Jaki prezent dla babci i dziadka z okazji ich święta

16.01.2021

Dzień Babci i Dziadka przypada 21 stycznia każdego roku. Jest to wyjątkowy czas, dla każdego kto posiada wnuki. Można uczcić te wyjątkowe chwile spędzone do tej pory razem. Wspólne spacery, gry planszowe, przejażdżki rowerowe czy czytanie bajek na dobranoc to super czas dla obu stron.

Czytaj więcej »

Prezenty od serca na Dzień Matki

07.05.2020

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, czas więc pomyśleć o tym wyjątkowym podarunku dla naszej kochanej mamy. Nasz prezent powinien wyrażać miłość i wdzięczność za cały trud jaki włożyła w nasze wychowanie. Dlatego postanowiliśmy wybrać dla Was kilka propozycji ciekawych i niebanalnych prezentów na Dzień Matki ręcznie robionych na ten wyjątkowy dzień.

Czytaj więcej »

Ręcznie wykonane prezenty na Dzień Babci i Dziadka

12.01.2020

Wielkimi krokami zbliża się 21 i 22 stycznia, kiedy to obchodzimy wyjątkowe święta - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dziadkowie zazwyczaj rozpieszczają Swoje wnuki i przymykają oko na wiele rzeczy. Babcie uczą nas piec ciasta, dziadkowie opowiadają o historii. Dlatego w dniu ich święta nie możemy zapomnieć jak wiele im zawdzięczamy i musimy podziękować im ofiarowując upominek od serca.

Czytaj więcej »

Niepowtarzalne kartki na święta Bożego Narodzenia

28.11.2019

Kto z nas nie lubi otrzymywać tradycyjnych kartek świątecznych? Każda osoba pragnąca celebrować w sposób szczególny nadchodzące Boże Narodzenie z niecierpliwością czeka na życzenia od bliskich. Ten tradycyjny sposób pozwala pokazać rodzinie i znajomym, że o nich pamiętamy, nawet jeśli na co dzień nie kontaktujemy się ze sobą. Podpowiadamy, jakie kartki okolicznościowe stanowią inspirację do wysłania życzeń rodzinie lub bliskim znajomym. Oto kilka oryginalnych propozycji, nad którymi warto się zastanowić.

Czytaj więcej »

Handmade urodziny dla dziecka

27.09.2019

Urodziny dziecka to szczególne wydarzenie. Gdy dziecko jest już starsze samo może podpowiedzieć co chciałoby dostać. A co w przypadku maluszka? W takim przypadku to goście z reguły muszą wpaść na dobry pomysł i podarować dziecku coś wyjątkowego, co również bardzo ucieszy rodziców.

 

Czytaj więcej »

Kartki urodzinowe - zaskocz solenizanta oryginalną kartką handmade

20.09.2018

Kartka jest ważnym elementem prezentu, który ofiarowujemy bliskim i przyjaciołom w rocznicę ich urodzin.Ozdobiona obrazkiem czy zdjęciem, ma także miejsce na życzenia, które stanowią wyraz naszej miłości, życzliwości i przywiązania. Jak powinna prezentować się idealna kartka urodzinowa? Jak ją wybrać, aby ucieszyła i wzruszyła solenizanta? Oto nasze propozycje.

Czytaj więcej »

Pamiątka Chrztu Świętego ręcznie robiona

20.08.2018

Chrzest święty to pierwszy sakrament, który przyjmuje człowiek. Stanowi symboliczne przyjęcie dziecka do wspólnoty chrześcijańskiej, jest inicjacją i zobowiązaniem równocześnie. To także uwolnienie duszy od grzechu pierworodnego i przywrócenie dziecku godności Bożego dziecka. I choć sakrament Chrztu świętego ma silny wymiar duchowy, to nie możemy zapominać także o tym czysto praktycznym aspekcie, jakim jest zakup odpowiedniej pamiątki.

Czytaj więcej »

Wyjątkowe kartki ślubne ręcznie robione

17.07.2018

Ślub to dla nowożeńców zawsze wydarzenie niezwykle doniosłe i wyjątkowe. Takie, które z rozrzewnieniem wspominać będą przez całe życie. Dla ich rodzin i przyjaciół natomiast wiąże się, poza radosnym oczekiwaniem na uroczystość, z pewnym stresem dotyczącym wyboru odpowiedniego prezentu. Niezależnie od tego, czy postanowiliście obdarować Parę Młodą ekskluzywnym sprzętem AGD, biletami na wymarzoną wycieczkę czy też drogocenną wazą, nie możecie zapomnieć o kartce ślubnej.

Czytaj więcej »

Oryginalny pomysł na Dzień Matki

16.05.2018

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka - bezwarunkowo kocha i uczy miłości, chroni, pielęgnuje i wspiera. Zawsze jest tam, gdzie być powinna, jakby szóstym zmysłem wyczuwając, że jest potrzebna. Uśmiechnięta, życzliwa i czuła - mamy jej wiele do zawdzięczenia. A dzień 26. maja jest idealną okazją dla okazania wdzięczności i przywiązania.

Czytaj więcej »

Oryginalne zabawki ręcznie robione

27.04.2018

Dzieci uwielbiają zabawki, a dorośli uwielbiają je nimi obdarowywać. To fakty, z którymi nie odważy się dyskutować nikt. Sklepy z zabawkami pełne są lalek, misiów, przytulanek i mat edukacyjnych. Problemem jednak jest fakt, iż wszystkie one są do siebie podobne. A każde dziecko marzy przecież o zabawkach jedynych w swoim rodzaju. Jak rozwiązać ten problem?

Czytaj więcej »

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

5 sposobów na Walentynki dla par, które pokochacie 5 sposobów na Walentynki dla par, które pokochacie
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^