RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Blog Mała Fabryczka

Gdzie sprzedawać rękodzieło w internecie

07.08.2018

Ręczne tworzenie biżuterii to wspaniały sposób na zagospodarowanie wolnego czasu. Jest dość proste, kiedy już poznasz prawidła rządzące tą sztuką, i daje ogromną satysfakcję. Wystarczy tylko kupić materiały i kilka podstawowych narzędzi, aby móc eksperymentować, bawić się kolorami i wzorami. Problem pojawia się w momencie, w którym pragniesz mieć ze swojej pasji nieco więcej niż tylko radość. Gdzie sprzedawać w internecie rękodzieło? Oto trzy pomysły.

Czytaj więcej »

Regał z serduszkami

11.06.2018

Miłość to wdzięczny temat bez względu na okoliczności. Każdy z nas chce być kochany, a co za tym idzie obdarowywany wyjątkowymi prezentami. Co ciekawe nie muszą być one drogie, a kiedy wykonamy je własnoręcznie to tym bardziej pokażemy, jak bardzo zależy nam na osobie obdarowanej.

Czytaj więcej »

Jesienna dekoracja na stół

16.10.2017

Dekoracje jesienne to miły i romantyczny akcent w naszym ogrodzie, altanie lub domu. Możemy je zrobić przy niedużym nakładzie finansowym. Satysfakcja z wykonania samodzielnych dekoracji jest ogromna.

Czytaj więcej »

Efektowny lampion ze słoika na taras - 6 najłatwiejszych sposobów DIY

30.06.2017

Prowadząc dom regularnie kupujemy produkty pakowane w słoiki takie jak majonez, przetwory owocowe czy warzywa konserwowe. Następnie większość z tych słoików ląduje w koszu na śmieci. To błąd, bowiem można je wykorzystać w ciekawy i kreatywny sposób, na przykład przeistaczając je w ozdobne lampiony, które wieczorami mogą oświetlać nasze tarasy czy salony tworząc niepowtarzalny klimat. Poniżej przedstawimy 6 pomysłów na zrobienie lampionu ze słoika.

Czytaj więcej »

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

5 sposobów na Walentynki dla par, które pokochacie 5 sposobów na Walentynki dla par, które pokochacie
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^