RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Blog Mała Fabryczka

Efektowne dekoracje Wielkanocne ręcznie robione

20.03.2018

Święta Wielkiej Nocy to wyjątkowy czas rodzinnych spotkań, malowania pisanek i niecierpliwego oczekiwania na nadejście wiosny. Dla większości z nas to zapewne czas, który mocno kojarzy się z zapachem święconki, z mazurkiem i z białym żurem podawanym na Wielkanocny obiad.

Czytaj więcej »

Zaproszenia komunijne

05.03.2018

Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu dziecka oraz jego bliskich - rodziców, dziadków oraz rodziców chrzestnych. Aby zachowało się w pamięci wszystkich uczestników na długie lata, wymaga szczególnej oprawy. A jest nią nie tylko gustownie przystrojony stół i moc prezentów. Warto także zaproszonym gościom zaoferować coś wyjątkowego - piękne, ręcznie robione zaproszenia.

Czytaj więcej »

Najlepszy prezent na Walentynki

08.02.2018

Święto Zakochanych już niedługo. Dzień ten jest doskonałą okazją, by obdarować ukochaną osobę prezentem - symbolem naszej miłości i przywiązania. Szukasz pięknego podarunku dla narzeczonej lub żony? A może postanowiłeś dopiero wyznać miłość ukochanej? Walentynki to doskonała okazja, by to zrobić. Wybierz jeden z naszych prezentów, a Twoja wybranka będzie zachwycona!

Czytaj więcej »

Niezwykła moc labradorytu

24.01.2018

Wśród kamieni szlachetnych wyjątkowe miejsce zajmuje labradoryt. Jest przepiękny i promienieje wewnętrznym blaskiem, który sprawia, że wobec jego uroku nie da się być obojętnym. Dodaje odwagi, inspiruje, pobudza i pomaga osiągnąć harmonię w życiu - labradoryt ma niezwykłe właściwości i także dzięki nim jest tak popularny.

Czytaj więcej »

Prezenty na dzień Babci i Dziadka

10.01.2018

Babcia i Dziadek pełnią nieocenioną rolę w życiu każdego z nas, zawsze kojarząc nam się z beztroskim dzieciństwem, ciepłem rodzinnych spotkań i poczuciem bycia kochanym. To właśnie dziadkowie zawsze mieli dla nas nieograniczone zasoby czasu i cierpliwości. Dlatego też każdego roku, w styczniu, pamiętamy o tym, by odwiedzić ich i obdarować miłym upominkiem. Jak wybrać prezent dla babci i dziadka?

Czytaj więcej »

ChileArt - niezwykłe połączenie srebra i minerałów

23.12.2017

„Miłość jest jak narkotyk…” pisał Paulo Coelho w jednej ze swoich książek. Ja z całą stanowczością mogę powiedzieć, że praca nad biżuterią jest jak narkotyk :) Jeśli raz się tego spróbuje, to z każdym dniem chce się więcej i więcej… Jeśli sytuacja życiowa zmusi cię do zaprzestania pracy nad biżuterią, to i tak pewnego dnia do niej powrócisz…

Czytaj więcej »

Biżuteria sylwestrowa 2017

15.12.2017

Już niedługo powitamy Nowy Rok 2018. Sylwester to doskonała okazja do zorganizowania szalonej zabawy w gronie przyjaciół i znajomych. Czy zastanawiałyście się już nad kreacjami na tą wyjątkową noc? Jeśli nie - zróbcie to, nie zapominając oczywiście o wyborze odpowiedniej biżuterii. A jakie precjoza będą modne na tegorocznej imprezie sylwestrowej? Oczywiście - ręcznie robione!

Czytaj więcej »

Najlepsze prezenty świąteczne dla dzieci

09.12.2017

W okresie świąt Bożego Narodzenia najmłodsi domownicy z niecierpliwością wypatrują prezentów pozostawionych pod choinką. Także dzieci znajomych czy dalszej rodziny nie należy odwiedzać z pustymi rękami. Prezentujemy więc wyjątkowe pomysły na podarunki, które sprawią radość milusińskim w różnym wieku.

Czytaj więcej »

Ozdoby bożonarodzeniowe

04.12.2017

Boże Narodzenie to czas, kiedy w naszych domach królują kolorowe, błyszczące ozdoby. Przystrajamy nimi stoły, ściany i okna ciesząc się z rodzinnej, pełnej wesołości atmosfery. Aby jeszcze lepiej podkreślić wyjątkowość i wzniosły charakter radosnego oczekiwania, warto zdecydować się na ozdoby wyrabiane ręcznie, a nie produkowane masowo w fabrykach. Jakie ozdoby najlepiej nadają się do udekorowania naszych domów? Oto propozycje, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Czytaj więcej »

Wyjątkowe Kartki Świąteczne

24.11.2017

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się do nas wielkimi krokami. Oznacza to, że już niedługo rozpoczniemy przygotowania do wieczerzy wigilijnej i powitamy Nowy Rok. Ale w tym czasie nie wolno zapomnieć o bliskich i znajomych, z którymi nie będzie dane nam zasiąść przy świątecznym stole. Warto wysłać im życzenia. Ale nie poprzez SMS czy kartkę kupioną w kiosku. Aby sprawić im prawdziwą radość i zapewnić o naszych ciepłych uczuciach, należy przesłać życzenia na wyjątkowych, ręcznie robionych kartkach świątecznych.

Czytaj więcej »

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

5 sposobów na Walentynki dla par, które pokochacie 5 sposobów na Walentynki dla par, które pokochacie
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij
^