RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Kategorie

Oryginalny pomysł na Dzień Matki

16.05.2018

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka - bezwarunkowo kocha i uczy miłości, chroni, pielęgnuje i wspiera. Zawsze jest tam, gdzie być powinna, jakby szóstym zmysłem wyczuwając, że jest potrzebna. Uśmiechnięta, życzliwa i czuła - mamy jej wiele do zawdzięczenia. A dzień 26. maja jest idealną okazją dla okazania wdzięczności i przywiązania.

Czytaj więcej »

Oryginalne zabawki ręcznie robione

27.04.2018

Dzieci uwielbiają zabawki, a dorośli uwielbiają je nimi obdarowywać. To fakty, z którymi nie odważy się dyskutować nikt. Sklepy z zabawkami pełne są lalek, misiów, przytulanek i mat edukacyjnych. Problemem jednak jest fakt, iż wszystkie one są do siebie podobne. A każde dziecko marzy przecież o zabawkach jedynych w swoim rodzaju. Jak rozwiązać ten problem?

Czytaj więcej »

Kartki komunijne

18.04.2018

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle doniosła uroczystość zarówno dla dziecka, jak i jego bliskich. Uważana jest za najważniejszy ze wszystkich sakramentów świętych - jako katolicy wierzymy, że pod postacią opłatka przyjmujemy Jezusa Chrystusa, doświadczając jego obecności. Sakrament Pierwszej Komunii Świętej zwyczajowo upamiętniamy ofiarowując dziecku łańcuszek z krzyżem lub wizerunkiem Matki Boskiej oraz kartki komunijne.

Czytaj więcej »

Efektowna biżuteria z agatem i jej właściwości

04.04.2018

Wiosna coraz śmielej zagląda już do naszych ogrodów i parków, przynosząc ze sobą ciepłe promienie słońca i budząc przyrodę do życia. Dla nas oznacza to przede wszystkim możliwość zrzucenia ciężkich, grubych ubrań zimowych i odświeżenie garderoby. A jeśli zmieniamy odzież na wiosenną - warto wybrać do niej także odpowiednią biżuterię. Jaką? Oczywiście ręcznie produkowaną!

Czytaj więcej »

Efektowne dekoracje Wielkanocne ręcznie robione

20.03.2018

Święta Wielkiej Nocy to wyjątkowy czas rodzinnych spotkań, malowania pisanek i niecierpliwego oczekiwania na nadejście wiosny. Dla większości z nas to zapewne czas, który mocno kojarzy się z zapachem święconki, z mazurkiem i z białym żurem podawanym na Wielkanocny obiad.

Czytaj więcej »

Zaproszenia komunijne

05.03.2018

Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu dziecka oraz jego bliskich - rodziców, dziadków oraz rodziców chrzestnych. Aby zachowało się w pamięci wszystkich uczestników na długie lata, wymaga szczególnej oprawy. A jest nią nie tylko gustownie przystrojony stół i moc prezentów. Warto także zaproszonym gościom zaoferować coś wyjątkowego - piękne, ręcznie robione zaproszenia.

Czytaj więcej »

Najlepszy prezent na Walentynki

08.02.2018

Święto Zakochanych już niedługo. Dzień ten jest doskonałą okazją, by obdarować ukochaną osobę prezentem - symbolem naszej miłości i przywiązania. Szukasz pięknego podarunku dla narzeczonej lub żony? A może postanowiłeś dopiero wyznać miłość ukochanej? Walentynki to doskonała okazja, by to zrobić. Wybierz jeden z naszych prezentów, a Twoja wybranka będzie zachwycona!

Czytaj więcej »

Niezwykła moc labradorytu

24.01.2018

Wśród kamieni szlachetnych wyjątkowe miejsce zajmuje labradoryt. Jest przepiękny i promienieje wewnętrznym blaskiem, który sprawia, że wobec jego uroku nie da się być obojętnym. Dodaje odwagi, inspiruje, pobudza i pomaga osiągnąć harmonię w życiu - labradoryt ma niezwykłe właściwości i także dzięki nim jest tak popularny.

Czytaj więcej »

Prezenty na dzień Babci i Dziadka

10.01.2018

Babcia i Dziadek pełnią nieocenioną rolę w życiu każdego z nas, zawsze kojarząc nam się z beztroskim dzieciństwem, ciepłem rodzinnych spotkań i poczuciem bycia kochanym. To właśnie dziadkowie zawsze mieli dla nas nieograniczone zasoby czasu i cierpliwości. Dlatego też każdego roku, w styczniu, pamiętamy o tym, by odwiedzić ich i obdarować miłym upominkiem. Jak wybrać prezent dla babci i dziadka?

Czytaj więcej »

ChileArt - niezwykłe połączenie srebra i minerałów

23.12.2017

„Miłość jest jak narkotyk…” pisał Paulo Coelho w jednej ze swoich książek. Ja z całą stanowczością mogę powiedzieć, że praca nad biżuterią jest jak narkotyk :) Jeśli raz się tego spróbuje, to z każdym dniem chce się więcej i więcej… Jeśli sytuacja życiowa zmusi cię do zaprzestania pracy nad biżuterią, to i tak pewnego dnia do niej powrócisz…

Czytaj więcej »

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Oryginalny pomysł na Dzień Matki
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij