RĘKODZIEŁO
Z POLSKI

Kategorie

Wyjątkowe kartki ślubne ręcznie robione

17.07.2018

Ślub to dla nowożeńców zawsze wydarzenie niezwykle doniosłe i wyjątkowe. Takie, które z rozrzewnieniem wspominać będą przez całe życie. Dla ich rodzin i przyjaciół natomiast wiąże się, poza radosnym oczekiwaniem na uroczystość, z pewnym stresem dotyczącym wyboru odpowiedniego prezentu. Niezależnie od tego, czy postanowiliście obdarować Parę Młodą ekskluzywnym sprzętem AGD, biletami na wymarzoną wycieczkę czy też drogocenną wazą, nie możecie zapomnieć o kartce ślubnej.

Czytaj więcej »

Nawia - Magia srebrnej biżuterii

12.06.2018

Czytaliście Alchemika? Są ludzie, którzy muszą przejść pół świata, żeby dowiedzieć się, że skarb leżał zawsze tuż pod ich nosem. Podobnie było ze mną. Od małego lubiłam majsterkować, piłować, przykręcać, walić młotkiem. I wiecie co słyszałam? „To nie dla dziewczynek”...

Czytaj więcej »

Regał z serduszkami

11.06.2018

Miłość to wdzięczny temat bez względu na okoliczności. Każdy z nas chce być kochany, a co za tym idzie obdarowywany wyjątkowymi prezentami. Co ciekawe nie muszą być one drogie, a kiedy wykonamy je własnoręcznie to tym bardziej pokażemy, jak bardzo zależy nam na osobie obdarowanej.

Czytaj więcej »

Wyjątkowa biżuteria srebrna

30.05.2018

Srebrna biżuteria od tysiącleci cieszy się ogromną sympatią kobiet na całym świecie. Dawniej stanowiła wyznacznik bogactwa i wysokiego urodzenia, obecnie jest łatwo dostępna i stosunkowo niedroga. Jest także niezwykle elegancka i uniwersalna - pasuje do każdej okazji i każdej stylizacji. Specjalnie dla pań, które lubią otaczać się pięknymi przedmiotami, stworzyliśmy unikatową kolekcję ręcznie produkowanych bransoletek, naszyjników, pierścionków, kolczyków i wisiorków ze srebra.

Czytaj więcej »

Oryginalny pomysł na Dzień Matki

16.05.2018

Mama to najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka - bezwarunkowo kocha i uczy miłości, chroni, pielęgnuje i wspiera. Zawsze jest tam, gdzie być powinna, jakby szóstym zmysłem wyczuwając, że jest potrzebna. Uśmiechnięta, życzliwa i czuła - mamy jej wiele do zawdzięczenia. A dzień 26. maja jest idealną okazją dla okazania wdzięczności i przywiązania.

Czytaj więcej »

Oryginalne zabawki ręcznie robione

27.04.2018

Dzieci uwielbiają zabawki, a dorośli uwielbiają je nimi obdarowywać. To fakty, z którymi nie odważy się dyskutować nikt. Sklepy z zabawkami pełne są lalek, misiów, przytulanek i mat edukacyjnych. Problemem jednak jest fakt, iż wszystkie one są do siebie podobne. A każde dziecko marzy przecież o zabawkach jedynych w swoim rodzaju. Jak rozwiązać ten problem?

Czytaj więcej »

Kartki komunijne

18.04.2018

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle doniosła uroczystość zarówno dla dziecka, jak i jego bliskich. Uważana jest za najważniejszy ze wszystkich sakramentów świętych - jako katolicy wierzymy, że pod postacią opłatka przyjmujemy Jezusa Chrystusa, doświadczając jego obecności. Sakrament Pierwszej Komunii Świętej zwyczajowo upamiętniamy ofiarowując dziecku łańcuszek z krzyżem lub wizerunkiem Matki Boskiej oraz kartki komunijne.

Czytaj więcej »

Efektowna biżuteria z agatem i jej właściwości

04.04.2018

Wiosna coraz śmielej zagląda już do naszych ogrodów i parków, przynosząc ze sobą ciepłe promienie słońca i budząc przyrodę do życia. Dla nas oznacza to przede wszystkim możliwość zrzucenia ciężkich, grubych ubrań zimowych i odświeżenie garderoby. A jeśli zmieniamy odzież na wiosenną - warto wybrać do niej także odpowiednią biżuterię. Jaką? Oczywiście ręcznie produkowaną!

Czytaj więcej »

Efektowne dekoracje Wielkanocne ręcznie robione

20.03.2018

Święta Wielkiej Nocy to wyjątkowy czas rodzinnych spotkań, malowania pisanek i niecierpliwego oczekiwania na nadejście wiosny. Dla większości z nas to zapewne czas, który mocno kojarzy się z zapachem święconki, z mazurkiem i z białym żurem podawanym na Wielkanocny obiad.

Czytaj więcej »

Zaproszenia komunijne

05.03.2018

Pierwsza Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu dziecka oraz jego bliskich - rodziców, dziadków oraz rodziców chrzestnych. Aby zachowało się w pamięci wszystkich uczestników na długie lata, wymaga szczególnej oprawy. A jest nią nie tylko gustownie przystrojony stół i moc prezentów. Warto także zaproszonym gościom zaoferować coś wyjątkowego - piękne, ręcznie robione zaproszenia.

Czytaj więcej »

Zapisz się aby otrzymać informacje o promocjach oraz nowościach.

Wyjątkowe kartki ślubne ręcznie robione
  • Używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych, marketingowych (remarketing) oraz zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Szczegóły znajdziesz w regulaminie serwisu.
  • Zamknij